LUXUN AROMATERAPİK SABUNU KULLANIM ÖNERİLERİMİZ:

Cildiniz için basit, etkili temizliğin doğal sabun ve su ile gerçekleştirileceğine inanıyoruz. LUXUN Aromaterapik Sabunlarının amacı dokulardaki yağ ve kir ile birleşerek suyun bunları yıkayarak uzaklaştırmasını sağlamaktır. 

Yüzünüzü yıkama önerilerimiz:

El Köpürtme genellikle hassas yüz cildini temizlemek için önerilen yöntemdir.

Temiz ellerinizde kremsi bir köpük oluşturmak için ılık su kullanın.

Parmaklarınızla dairesel hareketlerle köpüğü yüzünüze hafifçe masaj yapın, herhangi cisim kullanmayın.

Soğuk suyla durulayın ve ıslaklığını alın, ovalayarak kurutmayın.

Yumuşak bir bezle hafif bir masaj, yüz cildinin pürüzsüz ve temiz kalmasına yardımcı olabilir. Kremsi bir köpük oluşturmak için LUXUN Aromaterapik Sabunu yumuşak, temiz ve ıslak bir bez üzerine sürün. Yüzünüze dairesel hareketlerle hafif masaj yaparak uygulayın.

Soğuk suyla durulayın ve ıslaklığını alın, ovalayarak kurutmayın.

Birkaç önemli hatırlatma:

Peeling veya çok sert fırçalama cildin kızarmasına ve tahriş olmasına neden olabilir.

Özellikle sivilceye yatkınsanız ve cildinizi bez aracılığıyla temizlemek istiyorsanız her zaman temiz bir bez kullanın. 

Yüzünüzü yıkamak için sıcak değil ılık su kullanın.

Eğer çeşitli LUXUN Aromaterapik Sabunlarınız varsa sabah ve akşam farklı kullanmanızı öneririz.

Gözeneklerinizi kapatmak için son durulama olarak soğuk su kullanın. LUXUN Aromaterapik Sabunlarının tonik etkisi vardır.

Cildi tahriş edebilecek sentetik içerikli ürünlerden kaçının.

Cildin sıkılaşmasına ve kurumasına neden olabilecek alkol içeren ürünlerden kaçının.

Yüzünüzü yıkadıktan hemen sonra cildiniz hala nemliyken 24 Ayar Altınlı Serumu uygulamanızı öneririz.

Vücudunuzu yıkama önerilerimiz:

LUXUN Aromaterapik Sabunu doğrudan cilde uygulanabilir. Durulamadan önce kadifemsi köpüğü cildinize masaj yaparak uygulamak, sabunun en iyi nemlendirici besleyici özelliklerini deneyimlemenizi sağlar. Bu LUXUN Himalaya Tuzlu Biberiyeli sabunu kullanmanın en iyi yoludur.

Ellerinizde köpük oluşturup köpüğü cilde masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Bu nazik, yumuşak temizleme yöntemi hassas cilde sahip olanlar için iyi olabilir.

Banyo Fırçaları, Süngerleri ve Lifleri kullanıyorsanız bunları asla başkalarıyla paylaşmayın, sık sık değiştirin veya yıkayın.

Saçlarınızı yıkama önerilerimiz:

Saçlarınızı köklerine kadar ıslattığınızdan emin olun.

LUXUN Aromaterapik Sabundan banyo süngeri veya lifi kullanarak bol köpük oluşturun ve saç derinizi ve saç köklerinizi yıkamak için yalnızca köpüğü masajla uygulayın

LUXUN Aromaterapik Sabunu yalnızca başınızın üst kısmına sürterek köpük oluşturun. Saçlarınızın dolaşmasını önlemek için yalnızca tek yönde ovalayın. LUXUN Aromaterapik Sabunu saç derinize su ile uygulamanız ve iyi bir köpük oluşturmanız çok önemlidir, böylece saçınızda hiçbir şampuan parçası kalmaz. Eğer yeterince köpüklü değilse daha fazla su kullanın.

Suyla durularken saçlarınızın dolaşmasını önlemek için daima yukarıdan aşağıya doğru parmaklarınızı mikser değil tarak gibi kullanın ve saçlarınızı başınızın üzerine yığmayın,

Bolca durulayın. Durulama, yıkama ve köpürtme süresinden daha uzun sürmelidir.

Sirkeli sui le durulama önerimiz özellikle LUXUN Aromaterapik Sabun ile saçları yeni yıkamaya başlayanlar için faydalıdır! ASLA saçınıza seyreltilmemiş Sirke kullanmayın. Önerilen tipik seyreltme, beş ölçü suya bir ölçü sirkedir. Ancak her insanın saçı benzersizdir.

LUXUN Aromaterapik Sabunu kullanımdan sonra süzülmesini sağlayın, su içinde veya çok ıslak yüzeyde bırakmayın.

 

LUXUN 24 AYAR ALTINLI SERUM KULLANIM ÖNERİLERİMİZ:

24 Ayar Altınlı Serumumuzu uygulamanın en iyi yolu “yeni temizlenmiş, ılık ve nemli (ıslak değil) cilde uygulamaktır”. Kremler ve yağlar, nemli cilde uygulandığında en iyi sonucu verir. LUXUN Aromaterapik Sabununuyla Ilık suyla yıkadıktan sonra cilt daha esnek hale gelecektir ve nemi daha iyi hapseder. Nemli cilt aynı zamanda LUXUN 24 Ayar Altınlı Serumun eşit şekilde yayılmasını ve cildinize etkili bir şekilde emilmesini sağlar.

Cildinizin ıslak olmaması gerektiğini, sadece biraz nemli olması gerektiğini unutmayın, aksi takdirde cildiniz yağı tutamayacaktır.

Ne kadar kullanilir?

LUXUN 24 Ayar Altınlı Serum çok konsantredir. Dekolte, boyun ve yüzünüz için önerilen miktar yaklaşık 4 ila 6 damladır. Yalnızca yüzünüze uyguluyorsanız yaklaşık 2 ila 3 damlaya ihtiyacınız vardır. Cildiniz çok kuru ise birkaç damla daha faydalı olabilir. Sadece aşırıya kaçmayın. Bu çok küçük bir miktar gibi görünebilir ancak küçük başlayın, her zaman daha fazlasını ekleyebilirsiniz.

Uygulama tekniği

Her zaman ellerinizin temiz olduğundan emin olun.

Parmak Ucu Yöntemi: LUXUN 24 Ayar Altınlı Serumu avuç içine dökün. Daha sonra diğer elinizin parmak ucunu kullanarak boynunuza, dekolte bölgenize, alnınıza ve yanaklarınıza birer damla uygulayın. Yalnızca yüzünüze uygulamayı tercih ederseniz, her yanağınıza ve alnınıza birer damla uygulayın.

LUXUN 24 Ayar Altınlı Serumuyla cildinizi "ovmamalısınız". LUXUN 24 Ayar Altınlı Serumun büyük kısmı emilene kadar yağlı parmak uçlarınızla küçük dairesel vuruşlarla yukarı, dışa doğru hafifçe masaj yapın. Nazik masaj aynı zamanda cildinize güzel bir dolaşım artışı sağlayacaktır.

LUXUN 24 Ayar Altınlı Serumu boynunuza uygularken, tamamen emilene kadar yukarı doğru hareketlerle masaj yapın.

Avuç İçi Yöntemi: LUXUN 24 Ayar Altınlı Serumu bir elinizin avuç içine dökün ve ardından avuçlarınızı birbirine sürterek yağı ısıtın. Daha sonra avuç içlerinizi yüzünüze, boynunuza ve dekolte bölgenize nazikçe bastırarak eşit şekilde uygulanmasını sağlayın. Daha sonra emildiğini hissedene kadar hafifçe masaj yapın.

Uygulamadan saatler sonra cildinizde yağlılık hissi oluşuyorsa uygulama tekniğinizi yeniden gözden geçirmelisiniz.

LUXUN 24 Ayar Altınlı Serum ne zaman kullanılmalı?

Genellikle sabahları nemlendirici yerine yüz yağı kullanılması önerilir. Cildiniz ekstra neme ihtiyaç duyuyorsa LUXUN 24 Ayar Altınlı Serum uygulayın ve emilmesi için birkaç dakika bekleyin. Daha sonra ekstra nemlendirme için LUXUN Kremlerinden kullanmanızı öneririz.

Cildin, içerikleri emme yeteneği geceleri zirveye ulaştığından, cildiniz besleyici, nemlendirici bileşenleri daha iyi emebilir.

Gece gündüz nemlendirmeyi tercih ederseniz, çok fazla nemlendirme iyi bir şey değildir çünkü bu, kendi yağ bezlerinize doğal nem üretimini yavaşlatması için bir mesaj göndererek kronik kuru cilde neden olabilir.

LUXUN 24 Ayar Altınlı Serumu ısı, ışık kaynaklarından uzak tutun ve şişenin ağzını iyice kapatın.

 

LUXUN KREM KULLANIM ÖNERİLERİMİZ:

Yüzünüze kullanım önerilerimiz:

LUXUN Kremini yüzünüze kullanmadan önce mutlaka LUXUN Aromaterapik Sabunla yüzünüzü yıkayın. LUXUN Kremini daima ılık ve nemli (ıslak değil) cilde uygulayın. Böylece cildiniz nemi daha iyi hapsedebilir.

LUXUN Krem çok konsantredir. Daha fazla kullanmak daha fazla fayda anlamına gelmez. Yüzünüz kremi emebilmeli ve yapışkanlık hissetmemelidir. 

Parmağınızla aldığınız LUXUN Kremi yüzünüzün her yerine yaymak yerine, küçük noktalar uygulayın ve ardından küçük daireler şeklinde nazik masaj hareketiyle cildinize yayın. Aynı zamanda dolaşımın uyarılmasına da yardımcı olur.

Göz çevresine parmak ucunuzla koyun ve biraz erimesini bekleyin. Cilde çok hafif basınçlı masajı kullanarak yayın. En iyi sonuçları elde etmek için her sabah ve akşam göz çevresine uygulayın.

Yüzünüzün her yerine küçük noktalar halinde uygulayın. Bu sayede kremi yüzünüzün her yerine eşit bir şekilde uygulayabileceksiniz. Yüzünüze yavaşça yukarı ve dışarı masaj yapın.

Daima temiz ve kuru eller kullanın. Tek kullanımlık bir kaşıkla LUXUN Kremi alabilirsiniz. LUXUN Kremi her zaman sıcaklığı stabil olan bir ortamda, ısı, ışık, su kaynaklarından uzak ve kapağını kapatarak tutun.

Öneri 1: Bazı uzmanlar, gözlerinizin altına krem sürerken yüzük parmağınızı kullanmanız gerektiğine inanıyor. Açıklaması şu; yüzük parmaklarınız elinizin en zayıf parmakları olduğundan, daha yumuşak bir masaj sağlayacak ve göz altındaki hassas cilde daha az tahriş sağlayacaktır.

Öneri 2: Pudralı allığı sever misiniz? Allığınızı her zamanki gibi temiz ve nemlendirilmiş yüzünüze uygulayın. Her elmacık kemiğinin üzerine küçük, minik bir nokta kadar LUXUN Krem sürün. Daha sonra allığı yanaklarınıza dağıtmak için parmaklarınızı kullanın. Daha az allık kullanırsınız, daha iyi karışır ve daha uzun süre kalır.

Vücudunuza kullanım önerilerimiz:

En iyi sonucu elde etmek için banyodan hemen sonra, cilt hâlâ yumuşakken kullanın.

Temiz parmaklarınızla istediğiniz miktarı alın, parmaklarınızın arasında ısıtın ve dairesel hareketlerle masaj yaparak LUXUN Kremi yayın.

 

LUXUN DUDAK KREM KULLANIM ÖNERİLERİMİZ:

Yıl boyunca dudakların yumuşak ve esnek kalmasını sağlamak için LUXUN dudak kremini gerektiği sıklıkta dudaklarınıza bol miktarda uygulayın. 

Geceleri birçok kişi ağzı açık uyuduğu için dudakları kurur. Uyumadan önce LUXUN dudak kremi uygulayın.

Nemlendirilmiş dudaklar, renk için pürüzsüz ve yumuşak ortam sağlar. Rujdan önce çok ince bir kat LUXUN dudak kremi uygulamak rengin parlamasına yardımcı olur.

 

LUXUN BANYO, VÜCUT VE MASAJ YAĞI KULLANIM ÖNERİLERİMİZ:

Banyo Yağı Olarak

Küvet boyutları farklılık gösterebilir ancak genellikle ılık banyo suyuna 1 ila 2 yemek kaşığı yağ eklenmesini öneririz. Dikkatli olun çünkü yağlar banyoyu kayganlaştırabilir.

LUXUN Banyo, Vücut Ve Masaj Yağını avucunuza biraz dökün ve küvete girmeden önce cildinize hafifçe masaj yapın. Kuru dirsekler ve dizler gibi ekstra bakıma ihtiyaç duyabilecek bölgelere odaklanın. Banyodan sonra cildinizi kurulamayı (ovmayı değil) unutmayın.

Duş için

Duştan Önce: Cildiniz çok kuru veya tahriş olmuşsa avucunuza bir miktar LUXUN Banyo, Vücut Ve Masaj Yağını dökün ve cildinize nazikçe masaj yapın, birkaç dakika sonra duşa girin. Kuru dirsekler ve dizler gibi ekstra bakıma ihtiyaç duyabilecek bölgelere odaklanın. Vücudunuzu normal şekilde temizleyin.

Duşta: Cildinizi temizledikten sonra avucunuza bir miktar LUXUN Banyo, Vücut Ve Masaj Yağını alın ve nazikçe masaj yapın. Bir veya iki dakika içinde yağın cildinizde kalmasını sağlayın. Daha sonra vücudunuzu durulayabilir veya duştan çıkabilirsiniz. Cildi kurulayın.

Duştan Sonra:  Avucunuza birkaç damla LUXUN Banyo, Vücut Ve Masaj Yağın koyun, yağı ısıtmak için ellerinizi birbirine sürtün ve sıcak, nemli cildinize masaj yapın. Yağların nüfuz etmesi için bir dakika bekleyin. Nemlendirici yağların ovalanmaması için cildinizi nazikçe kurulayın.

Vücut Yağı Olarak

LUXUN Banyo, Vücut Ve Masaj Yağını uygulamak için genellikle en iyi zaman cildin sıcak ve hafif nemli olduğu zamandır. Kuru dirsek, topuklar ve dizler gibi ekstra kuru bölgelere nem desteği sağlamak için vücut yağını günün herhangi bir saatinde uygulayabilirsiniz. Ellerinize de uygulayabilirsiniz.

Masaj Yağı Olarak

Az miktarda yağı temiz ellerinize dökün ve avuçlarınız arasında ısınmasına izin verin. 

Uzun, yavaş ve nazik hareketlerle cilde masaj yapın.

 

LUXUN AROMATERAPİK MUMLARI KULLANIM ÖNERİLERİMİZ:

Kullanmadan Önce:

Fitili her kullanımdan önce 1 cm uzunluğa kadar kesin. Bu, islenmeyi ve duman oluşumunu önler.

LUXUN Aromaterapik Mumu düz ve ısıya dayanıklı bir yüzeye yerleştirin. Yanıcı maddelerden uzak tutun.

Kullanım Sırasında:

Yanan mumu asla gözetimsiz bırakmayın.

Güzel, eşit yanıklı bir havuz elde etmek için mumun, kenarlara kadar eriyecek kadar uzun süre yanmasına izin verin. Tünel açılmasını önlemek için mumunuzu her kullandığınızda bunu yapın. 4 saatten uzun kapalı odada yakmayın.

LUXUN Aromaterapik Mumu taşırken veya söndürürken eriyen mumu dökmemeye dikkat edin. Mumu üflemek yerine bir mum söndürücü veya fitil kıskaç kullanarak söndürün. Söndüğüne emin olduktan sonra kapağını örtün

LUXUN Aromaterapik Mumu bitirdikten sonra kabını sabunlu suyla yıkayarak tekrar kullanabilirsiniz.


 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyimini iyileştirmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Çerezlerle ilgili detaylı bilgi için Çerez Politikamızı ve Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnini inceleyiniz.